Quixx scratch remover - odstraňovač škrabancov z laku

8 hodnotení
 
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €12,95
Ušetríte €1,30 (–10 %)
Cena €9,71 bez DPH
€11,65    
Kód tovaru 1
Kategória LAK
 

 

Quixx scratch remover - odstraňovač škrabancov

  • odstraňuje menšie ale aj väčšie škrabance rýchlo a spoľahlivo
  • vhodný na bežné aj metalické farby
  • použitie na autá, motorky, karavany, lode
  • vyvinutý špičkovou nemeckou firmou

QUIXX je certifikovaný nemeckým ústavom TÜV

QUIXX je celosvetovo prvý výrobok na odstraňovanie škrabancov z laku, ktorého efektívnosť bola uznaná prestížnym nemeckým skúšobným inštitútom TÜV. Výrobok je taktiež prvým svojho druhu v oblasti starostlivosti o vozidlo, ktorý získal certifikát agentúry TÜV. Toto vyznamenanie bolo udelene výrobku QUIXX ako výsledok úspešného splnenia striktných testovacích procedúr a noriem inšpekčného programu agentúry TÜV.

Použitie:

Krok 1: Naneste QUIXX POLISH (tuba č. 1) na poškriabanú plochu. Následne použite priloženú handričku a intenzívnym krúživym pohybom a silným pritlačením vtierajte pastu na poškodené plochu po dobu 3 - 4 minút. Zvyšky odstránte vlhkou tkaninou.
Krok 2: Naneste QUIXX FINISH (tuba č. 2) a leštite ošetrovanú plochu do vysokého finálneho lesku. Ak sú stopy po škrabanci stále viditeľné, zopakujte krok 1 a 2 až pokiaľ nedosiahnete žiadaný výsledok.

Náš tip: Najlepšie je poškriabaný povrch leštiť bruškom palca a veľkým tlakom. Ak ste po prvom použití pasty č.1 a č.2 nedosiahli požadovaný výsledok, kroky znovu opakujte aj niekoľkokrát po sebe. Ak nie je škrabanec príliš hlboký, ktorý už pasta nedokáže opraviť, každým opakovaním postupu zlepšujete výsledok a dopracujete sa k úplnemú odstráneniu škrabanca.

ALTERNATÍVNY POSTUP LEN PRE VEĽMI ZRUČNÝCH. Pri hlbokých škrabancoch použite najpr navlhčený špeciálny brúsny papier (hrubosť 2500) priložený v sade. VAROVANIE!  Dajte pozor, aby ste neodhalili základnú farbu a následujte krok 1 a 2. Nebrúste dlhšie ako 15 sekúd, aby nedošlo k zbrúseniu vrchnej vrstvy číreho laku.

Pri hlbších škrabancoch použite Quixx Repair Pen - pero na opravu laku. Ak škrabanec zasahuje do základnej farby, treba použiť špeciálnu korekčnú farbu podľa kódu farby auta.

Dôležité upozornenie. Niektoré škrabance môžu byť príliš hlboké na to, aby sa dali odstrániť iba použitím výrobkov Quixx a traba použiť aj špeciálnu korekčnú farbu podľa kódu farby auta. Informujte sa u predajcu vozidiel. V prípade, že pri príliš hlbokých škrabanoch nepoužijete korekčné farby, výrobky Quixx zjemnia vzhľad škrabanca, ale úplne ho neodstránia. Určenie typu poškodenia zistíte podľa tabuľky uvedenej nižšie.

technológia tvárnej deformácie

Quixx hĺbka škrabanca

NOVINKA. Umývanie auta bez použitia vody autokozmetikou ECOAUTOWASH. Zakúpite exluzívne v našom eshope. Podrobné informácie o produktoch ECOAUTOWASH nájte tu.

EcoAutoWash zľava karosel

Hmotnosť 0.09 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.