Quixx wiper blade care - na renováciu stieračov 30ml

8 hodnotení
 
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €6,50
Ušetríte €0,65 (–10 %)
Cena €4,88 bez DPH
€5,85    
Kód tovaru 5
Kategória RENOVÁCIA STRIERAČOV
 

 

Facebook sponsored ad Quixx wiper -10

quixx wiper blade care - na renováciu stieračov

Problém

S nefunkčnými stieračmi sa už stretol asi každý vodič. Skákajúce a vŕzgajúce stierače, ktoré nestierajú ale robia čmuhy na čelnom skle sú viac ako bežné. Znižujú viditeľnosť a zvyšujú riziko vážnej dopravnej nehody. Slnko, ľad a prach sú hlavnou príčinou tohto stavu. Guma stieračov je stvrdnutá a neplní svoju funkciu.

Riešenie

Quixx Wiper Blade Care je špeciálna emulzia, ktorá ponúka možnosť efektívneho predĺženia životnosti a výkonu stieračov. Používa inovatívnu PMD technológiu (Polymeric diffusion technology) na transport ošetrujúcej emulzie do gumičiek stieračov. Aktívne činidlá udržujú gumy stieračov mäkké a pružné, čím zabezpečujú ich maximálny výkon. To nielen šetrí peniaze vynaložené na častejšiu výmenu stieračov, ale aj zvyšuje bezpečnosť cestnej premávky v daždi a snežení. Tým, že sú gumy stieračov mäkké a flexibilné, znižuje sa aj vŕzganie.

Pravidiľné ošetrovanie stieračov v letných mesiacoch predlžuje ich životnosť a funkčnosť.

Spray je veľmi úsporný a vydrží na 50-60 aplikácií.

NOVINKA. Umývanie auta bez použitia vody autokozmetikou ECOAUTOWASH. Zakúpite exluzívne v našom eshope. Podrobné informácie o produktoch ECOAUTOWASH nájte tu.

EcoAutoWash zľava karosel

 

Hmotnosť 0.067 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.