Pohlcovač pachov do auta, 500 ml

16 hodnotení
 
 

Pohlcuje, neutralizuje a odstraňuje silný zápach zvratkov, domácich zvierat, moču, skysnutého mlieka, varenia, cigariet a pod. Neutralizuje nepríjemné pachy a nahrádza ich jemnou vôňou. Pracuje na biologickej báze.

Dostupnosť Skladom
Cena €8,25 bez DPH
€9,90    
Kód tovaru 0013
Kategória AUTOKOZMETIKA
 

Vďaka najnovšej technológii je teraz možné zbaviť sa zápachu a nielen ho prekryť! Univerzálny pohlcovač pachov je špeciálne vytvorený na všetky druhy extrémnych zápachov ako zápach zvratkov, moču, zvieracích výkalov, zápach domácich zvierat, kyslého mlieka, tabakového dymu, kuchynských pachov a všetkých ostatných pachov, ktoré potrebujete eliminovať.

Problém: rozliate mlieko alebo iný nápoj v kufri alebo na sedadle, ktorý po nasiaknutí časom skysne a začne zapáchať.

Riešenie: navlhčite miesto teplou vodou a v dostatočnom množstve nastriekajte pohlcovač pachov na znečistené miesto. Nechajte pôsobiť 4-6 hodín na dokončenie biocídneho účinku - zneutralizovanie mikroorganizmov, ktoré spôsobujú zápach. Účinok pohlcovača pachov sa zvyšuje pri vyšších teplotách.

Problém: interiér auta zapácha cigaretovým dymom.

Riešenie: Navlhčite čalúnenie a sedadlá teplou vodou a dôkladne nastriekajte pohlcovač pachov na čalúnenie a sedadlá. Umiestnite auto do teplého prostredia. Vyššia teplota zvyšuje účinok prípravku. Nechajte pôsobiť 4-6 hodín. Ak pach úplne nezmizol, zopakujte aplikáciu.

Problém: pasažierovi prišlo v aute nevoľno a povracal sa. V interiéri je nepríjemný zápach zvratkov.

Riešenie: Navlhčite znečistené miesto teplou vodou a následne rozprášte v dostatočnom množstve pohlcovač pachov. Nechajte pôsobiť 4-6 hodín ideálne v teplom prostredí, čo zvyšuje účinok prípravku a urýchľuje biocídny proces.

Problém: v interiéry auta často prevážame domáce zvieratá a zanechali zápach

Riešenie: Navlhčite znečistené miesto teplou vodou a následne rozprášte v dostatočnom množstve pohlcovač pachov. Nechajte pôsobiť 4-6 hodín ideálne v teplom prostredí, čo zvyšuje účinok prípravku a urýchľuje biocídny proces. 

Univerzálne použitie

Auto - pohlcuje pachy v autách, taxíkoch, autobusoch, vlakoch, lietadlách, člnoch, lodiach. Opäť sa budete cítiť príjemne vo vašom vozidle.

Domácnosť - neutralizuje zatuchnutý pach sedacích súprav, postelí, závesov, kobercov, priestor odpadkových košov, oblečenia. Prinavráti príjemnú vôňu vašej domácnosti.

Obuv - spoľahlivo neutralizuje pachy vo všetkých druhov obuvi.

Športová výstroj - odstraňuje pach všetkých typov športovej výstroje, chráničov, rukavíc a potrieb.

Domáce zvieratá a chovateľské potreby - odstraňuje všetky nepríjemné pachy, ktoré zanechávajú domáce zvieratá.

Gastronómia a spoločenské priestory - neutralizuje pachy v reštauráciách, kinách, divadlách, tanečných sálach. Spríjemnite prostredie svojim zákazníkom.

Návod na použite

Ošetrovaný povrch jemne navlhčite teplou vodou špongiou z dôvodu, že produkt dosahuje optimálnu účinnosť v teplom vlhkom prostredí, a potom okamžite nastriekajte prípravok. Počkajte 4 až 6 hodín na dokončenie biocídneho účinku. V závažných prípadoch, ak zápach stále pretrváva, aplikáciu zopakujte. Univerzálny pohlcovač pachov nebude fungovať pri teplotách pod nulou. Čím je teplota vyššia, tým rýchlejšie a účinnejšie neutralizuje pachy.

Dôležitá informácia: Na tkaninách, na ktorých sa môžu vytvárať škvrny od vody (napríklad hodváb), prípravok najskôr vyskúšajte  na malej menej viditeľnej ploche. Neodporúča sa používať na semiš.

Objem: 500 ml

Pohlcovač pachov bol uvedený na trh v spolupráci s výrobcom autokozmetika Ecoautowash.

Hmotnosť 0.567 kg