ECOAUTOWASH

EcoAutoWash je autokozmetika špeciálne vyvinutá na umývanie, leštenie a údržbu vozidiel bez nutnosti použitia vody. Umyje, navoskuje, ochráni a vyleští do briliantového lesku. Ekologické umývanie šetrné k životnému prostrediu S EcoAutoWash si môžete umyť auto rýchlo kdekoľvek a kedykoľvek.

.logo_eco_auto_wash_2000w

 
2
48 1248

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Mikrovláknové utierky Kód: 6
  Skladom

  Exkluzívna utierka z mikrovlákna je jedinou správnou voľbou pre profesionálnu starostlivosť pri čistení auta. Naše utierky z mikrovlákna dodajú vynikajúci výsledok okamžitého lesku povrchu ktoréhokoľvek laku, skla, fólie, zliatin a plastických hmôt.

  €2,42 bez DPH €2,90
 • EcoAutoWash UNIVERSAL CLEANER predny pohlad Kód: 95702
  Skladom

  Univerzálni čistič diskov, interiéru a exteriéru. Universal Cleaner je univerzálny čistič, ktorý nahradí až 7 druhov špecializovanej autokzmetiky, konkrétne čistič diskov, čistič, skiel, čistič kože, odstraňovač škvŕn z poťahov a čalúnenia, odstraňovač zbytkov hmyzu, odstraňovač asfaltových škvŕ z laku.

  €8,25 bez DPH €9,90
 • EcoAutoWash ECO TYRE & COCKPIT POLISHER predny pohlad Kód: 95703
  Skladom

  Oživovač pneu, gumy, plastov a kože. Čistí, revitalizuje a poskytuje UV ochranu ošetrovaným povrchom. Nezanecháva mastný film a má príjemnú ovocnú vôňu.

  €10,75 bez DPH €12,90
 • Autokozmetika EcoAutoWash ULTRA NANO WASH & WAX Kód: 95701
  Skladom

  Autošampón a vosk 2v1 na umývanie bez vody. ULTRA NANO WASH & WAX nahradí 4 produkty špecializovanej autokozmetiky konktrétne autošampón, vosk, čistič skiel a tekuté stierače.ULTRA NANO WASH & WAX, ktorý nielen vaše auto umyje, ale aj navoskuje, vyleští a ochráni pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje karnaubský vosk, ktorý patrí medzi najlepšie v odvetví auto detailingu. Vytvrorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty. Už nepotrebujete hadice, kýble, špongie a šampóny, aby ste si umyli auto.

  €10,75 bez DPH €12,90
 • EcoAutoWashZĽAVA30% Kód: 108
  Skladom

  ZĽAVA 30% na kompletnú sadu autokozmetiky EcoAutoWash na umývanie bez vody a 4 mikrovláknové utierky Exclusive. Vyskúšajte inovatívny spôsob umývania vozidiel bez vody s touto špeciálnou ponukou.

  Pôvodne: €47,30
  Ušetríte: €14,20 (–30 %)

  €27,58 bez DPH €33,10

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.