Mikrovláknová utierka EXCLUSIVE 40x40 cm, 380g/m2

8 hodnotení
 
 

Exkluzívna utierka z mikrovlákna je jedinou správnou voľbou pre profesionálnu starostlivosť pri čistení auta. Naše utierky z mikrovlákna dodajú vynikajúci výsledok okamžitého lesku povrchu ktoréhokoľvek laku, skla, fólie, zliatin a plastických hmôt.

Dostupnosť Skladom
Cena €2,42 bez DPH
€2,90    
Kód tovaru 0018
Kategória MIKROVLÁKNOVÉ UTIERKY
 

Exkluzívna mikrovláknová utierka 40x40 cm 380g/m2

Exkluzívna utierka z mikrovlákna je jedinou správnou voľbou pre profesionálnu starostlivosť pri čistení auta. Naše utierky z mikrovlákna dodajú vynikajúci výsledok okamžitého lesku povrchu ktoréhokoľvek laku, skla, fólie, zliatin a plastických hmôt. Tieto utierky zaistia dokonalý výsledok každému vrátane spoľahlivej práce v detailoch čistenia. Utierky sú ultra absorbčné, je možné ich použiť na mokrých aj suchých povrchoch. super odolné, môžete ich prať v práčke a napriek tomu vám budú znovu a znovu poskytovať tú istú kvalitnú službu. Sú veľmi mäkké a odolné, nepúšťajú vlákna. Mikrovláknové utierky sú špeciálne vyvinuté v zložení z polyesteru a polyamidu. Zaistí nielen prvotriedne a zároveň veľmi ľahko dosiahnuteľné výsledky v čistenie vozidiel, je ideálnym pomocníkom aj v domácnosti.

vyčistí a naleští

Mikrovláknová utierka vám umožní vynikajúce profesionálne výsledky v starostlivosti o povrchy automobilov, motocyklov, karavanov, lodí a lietadiel. Do detailu vyčistí a naleští vyleští.

Vynikajúca pevná väzba vlákien a dvojité švy na okrajoch zaisťujú ich naozaj dlho životnosť. Obsahuje viac ako 90.000 vlákien na štvorcový palec. Utierka navyše obsahuje jedinečná vlákna s guľatými hranami v rozmeroch 40 x 40 cm, 380g/m2.

Náš tip

Uzamknuté nečistoty v špinavej utierke môžu spôsobiť škrabance, preto pri čistení laku auta použite aspoň 3 ks. Taktiež dbajte na to, aby ste nečistili interiér auta s utierkami, ktoré ste použili na čistenie exteriéru. Napr. voskom kontaminovaná exteriérová utierka by mohla znehodnotiť interiér automobilu.

Suché použitie

Suchá sa používa na odstránenie prachu a iných častíc z povrchov. Pri pohybe po čistenom pvrchu sa vytvára elektrostatický náboj, ktorý priťahuje nečistoty do utierky a "uzamkne" ich v nej až pokiaľ sa utierka nevyperie.

Mokré použitie

Vlhká sa používa na odstránenie väčších nečistôt zo všetkých pevných povrchov. Mikrovlákna vyzdvihnú nečistotu z povrchu a uzamknú ju. Znečistenú utierku odložte do prania a v čistení pokračujte s ďalšou čistou utierkou.

Video

Hodnotenie

Peter, Bojnice

Utierka má dobrú hustotu. Dobre zachytáva nečistoty. Po opraní je znovu ako nová. Odporúčam.

Hmotnosť 0.055 kg