ULTRA NANO WASH & WAX, 500 ml

28 hodnotení
 
 

Autošampón a vosk 2v1 na umývanie bez vody. ULTRA NANO WASH & WAX nahradí 4 produkty špecializovanej autokozmetiky konktrétne autošampón, vosk, čistič skiel a tekuté stierače.ULTRA NANO WASH & WAX, ktorý nielen vaše auto umyje, ale aj navoskuje, vyleští a ochráni pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje karnaubský vosk, ktorý patrí medzi najlepšie v odvetví auto detailingu. Vytvorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty. Už nepotrebujete hadice, kýble, špongie a šampóny, aby ste si umyli auto.

Dostupnosť Skladom
Cena €10,75 bez DPH
€12,90    
Kód tovaru 95701
Kategória ECOAUTOWASH
 

Infografika ultra nano wash & wax

ULTRA NANO WASH & WAX je výnimočný prostriedok na dokonalé detailné čistenie povrchov.

  • Produkt umyje, navoskuje, vyleští a ochráni povrchy metódou nastriekať a zotrieť.
  • Poskytuje UV ochranu
  • Odpudzuje vodu a minimalizuje opätovné usádzanie nečistôt
  • Okamžite navracia lesk vonkajšiemu laku, sklám, zrkadlám, chrómovým dielom, plastom.
  • Poskytuje prevenciu proti jemný škrabancom.

 

ULTRA NANO WASH & WAX možno použiť na umytie exteriéru vozidla od karosérie, sklá, svetlá a disky. Prostriedok vytvorí ochrannú vrstvu s lotosovým efektom, čo znamená, že odpudzuje vodu a nečistoty.

ULTRA NANO WASH & WAX vám ušetrí čas a to tak, že v jednom kroku auto očistíte a zároveň aplikujete najkvalitnejší karnaubský vosk. Táto inovácia skráti čas venovaný starostlivosti o vaše vozidlo o polovicu.

Pre dokonalé a bezpečné umývanie technológiou bez vody sú dôležité mikrovláknové utierky v profesionálnej kvalite, ktoré nájde tu.

Odporúčame, aby ste mali minimálne 4 kvalitné mikrovlákonové utierky. Je to jednorázová investícia. Utierky stačí po čistení oprať a dajú sa znovu použiť.

Ako funguje autokozmetika Ultra Nano Wash & Wax? Umývanie bez vody znamená jednoduchosť v troch krokoch – nasprejuj, zotri, vylešti.

1. Nasprejovať. Po nastriekaní povrchovo aktívne činidlá rozpustia drobné častice nečistôt a špeciálne polyméry ich zachytia a uzamknú do kapsule. Tieto kapsule s nečistotami sa následne odpoja od čisteného povrchu a bránia ich opätovnému návratu. Takto obalená nečistota už nemôže spôsobiť poškriabanie.

2. Zotrieť. V druhom kroku jemne zotrite čistenú plochu mikrovláknovou utierkou EcoAutoWash. Kapsule s nečistotami a mastnotou sú nasaté do mikroskopických vlákien utierky a vyzdvihnuté z čisteného povrchu. Zároveň nano častice, polyméry a karnaubský vosk vytvoria ochrannú vrstvu laku.

3. Vyleštiť. V treťom kroku použite suchú/čistú utierku z mikrovlákna EcoAutoWash a vyleštite do briliatového lesku.

ULTRA NANO WASH & WAX sa postará o karoséria a sklá. K dokonale nablízkanému autu patria aj čisté disky, krásne čierne pneumatiky, čistý motor a hadice a dokonalé čistý interiér. O to všetko sa postará oživovač pneu, gumy, plastov a kože ECO TYRE & COCKPIT POLISHER a čistič diskov, interiéru a exteriéru UNIVERSAL CLEANER.

Viac informácii o autokozmetike na umývanie bez vody EcoAutoWash nájdete tu.

 

 

Hmotnosť 0.561 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.