ULTRA NANO WASH & WAX, 500 ml

147 hodnotení
 
Akcia Zväčšiť
 

ZĽAVA 10% na ULTRA NANO WASH & WAX je prostriedok určený na lepšie dočistenie a vyleštenie vozidla po umytí v samoobslužnej autoumyvárke alebo rýchle očistenie a vyleštenie menej znečisteného auta bez nutnosti použitia vody.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €9,70
Ušetríte €0,95 (–9 %)
Cena €7,29 bez DPH
€8,75    
Kód tovaru 0006
Kategória ECOAUTOWASH
 

 

ULTRA NANO WASH & WAX s nano technológiou obsahuje karnaubský vosk, ktorý patrí medzi najlepšie vosky v odvetví auto detailingu. Vytvorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty.

Možnosti použitia

1. Dočistenie a vyleštenie auta po umytí v samoobslužnej autoumyvárke

Používate samoobslužnú autoumyváreň a chcete mať auto nie len opláchnuté, ale aj vyleštené a ochránené proti vonkajším elementom? Ak áno, použite po umývaní produkty EcoAutoWash.

Nedostatky bezdotykového umývania?

Možno neviete, ale aj po použití chémie pri bezdotykovom umývaní nie je povrch dokonalo čistý. Ako to zistíte? Ak položíte predmet napr. plastovú fľašu na prednú kapotu, mala by sa skĺznuť. Ak sa neskĺzne, povrch nie je stále dobre očistený a ochránený pred vonkajšími elementami.

Vylepšite výsledok bezdotykového umývania

Po umývaní použite prostriedok ULTRA NANO WASH & WAX, ktorý pomocou špeciálnych aktívnych činidiel, zmäkčovadiel a polymérov zbaví auto aj zostatkových nečistôt a zároveň navoskuje karnaubským voskom, vyleští a vytvorí nano a UV ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

Vytvorená ochranná vrstva odpudzuje vodu a nečistoty, čo následne znamená menej časté návštevy autoumyvárne alebo jednoduchšie a rýchlejšie umývanie z dôvodu, že sa nečistoty na povrch ochránený nano technológiou nedokážu pevne prichytiť.

Rýchlejšie umytie znamená lacnejšie umytie.

Postup:

 1. Po umytí auta v umývacom boxe nechajte vodu prirodzene ztiecť, aby bol povrch suchý. Prípadne môžete osušiť auto mikrovláknovou utierkou. Tento krok je dôležitý, aby prebytočná voda na povrchu auta nadmerne neriedila samotný prípravok Ultra Nano Wash & Wax. Jeho účinok je najlepší, ak sa aplikuje na suchú karosériu.
 2. Nasprejovať Ultra Nano Wash & Wax na karosériu. Po nastriekaní povrchovo aktívne činidlá rozpustia drobné častice nečistôt a špeciálne polyméry ich zachytia a uzamknú do kapsule. Tieto kapsule s nečistotami sa následne odpoja od čisteného povrchu a bránia ich opätovnému návratu. Takto obalená nečistota už nemôže spôsobiť poškriabanie.
 3. Zotrieť. V treťom kroku jemne jedným ťahom zotrite čistenú plochu mikrovláknovou utierkou EcoAutoWash. Kapsule s nečistotami a mastnotou sú nasaté do mikroskopických vlákien utierky a vyzdvihnuté z čisteného povrchu. Zároveň nano častice, polyméry a karnaubský vosk vytvoria ochrannú vrstvu laku.
 4. Vyleštiť. Vo štvrtom kroku použite suchú a čistú utierku z mikrovlákna EcoAutoWash a vyleštite do zrkadlového lesku.

 

2. Rýchle očistenie a vyleštenie auta bez použitia vody

Potrebujete si auto rýchlo vyleštiť a nemáte prístup k autoumyvárke? ULTRA NANO WASH & WAX môžete použiť aj bez vody.

 1. Nasprejovať Ultra Nano Wash & Wax na karosériu. Po nastriekaní povrchovo aktívne činidlá rozpustia drobné častice nečistôt a špeciálne polyméry ich zachytia a uzamknú do kapsule. Tieto kapsule s nečistotami sa následne odpoja od čisteného povrchu a bránia ich opätovnému návratu. Takto obalená nečistota už nemôže spôsobiť poškriabanie.
 2. Zotrieť. V druhom kroku jemne jedným ťahom zotrite čistenú plochu mikrovláknovou utierkou EcoAutoWash. Kapsule s nečistotami a mastnotou sú nasaté do mikroskopických vlákien utierky a vyzdvihnuté z čisteného povrchu. Zároveň nano častice, polyméry a karnaubský vosk vytvoria ochrannú vrstvu laku.
 3. Vyleštiť. V treťom kroku použite suchú/čistú utierku z mikrovlákna EcoAutoWash a vyleštite do zrkadlového lesku.

 

Prostriedok môžete používať na suchom aj mokrom povrchu a aj na slnku. Optimálne výsledky dosiahnete mimo priameho slnečného žiarenia.

spray

 

Vlastnosti a výhody

 • Produkt umyje, navoskuje, vyleští a ochráni povrchy metódou nastriekať a zotrieť.
 • Poskytuje UV ochranu.
 • Odpudzuje vodu a minimalizuje opätovné usádzanie nečistôt.
 • Vyčistí lak, sklá, zrkadlá, chrómové diely, plasty.
 • Poskytuje prevenciu proti jemný škrabancom.
 • Skvelé pre ľudí, ktorí nemajú prístup k autoumyvárke.

 

ULTRA NANO WASH & WAX možno použiť na umytie exteriéru vozidla od karosérie, sklá, svetlá a disky. Prostriedok vytvorí ochrannú vrstvu s lotosovým efektom, čo znamená, že odpudzuje vodu a nečistoty.

ULTRA NANO WASH & WAX vám ušetrí čas a to tak, že v jednom kroku auto očistíte a zároveň aplikujete najkvalitnejší karnaubský vosk. Táto inovácia skráti čas venovaný starostlivosti o vaše vozidlo o polovicu.

Dôležité odporúčanie

Pre dokonalé a bezpečné umývanie technológiou bez vody sú dôležité mikrovláknové utierky v profesionálnej kvalite, ktoré nájde tu.

Mikrovláknová utierka má za úlohu nasať a vyzdvihnúť všetky nečistoty z laku. Ak je utierka znečistená, znamená to, že už nedokáže absorbovať ďalšie nečistoty a čistenie prestáva byť efektívne. Vtedy treba zobrať ďalšie čistú utierku a pokračovať v čistení. Sami spozorujete rozdiel pri čistení s čistou a znečistenou utierkou.

Odporúčame, aby ste mali minimálne 4 kvalitné mikrovlákonové utierky. Je to jednorázová investícia. Utierky stačí po čistení oprať a dajú sa znovu použiť. Ak je auto príliš znečistené odporúčame najskôr opláchnuť a zbaviť nečistôt.

Dávkovanie

Balenie 500ml postačí na vyčistenie a vyleštenie 3 stredne veľkých rodinných áut.

Upozornenie

Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do oka vyplachujte prúdom čistej vody. Nepoužívajte na pedále, na povrchy znečistené blatom a pieskom a inými abrazívnymi materiálmi. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

ULTRA NANO WASH & WAX sa postará o karoséria a sklá. K dokonale nablízkanému autu patria aj čisté disky, krásne čierne pneumatiky, čistý motor a hadice a dokonalé čistý interiér. O to všetko sa postará oživovač pneu, gumy, plastov a kože ECO TYRE & COCKPIT POLISHER a čistič diskov, interiéru a exteriéru UNIVERSAL CLEANER.

Ďalšie užitočné rady pri čistení

ULTRA NANO WASH & WAX je inovatívny produkt autokozmetiky EcoAutoWash. Oboznámte sa s postupom čistenia s týmto produktom.

Ako na to?

 1. Zložte utierku na polovicu a ešte raz na polovicu. Takto vám vznikne menší štvorec, ktorý má 8 plôch vrátane tých vnútorných. Keď je jedna plocha na osminy poskladanej utierky znečistená, otočte ju na čistú plochu. Postupne využite všetkých osem plôch. O dôležitosti čistých utierok sme písali včera.
 2. Začnite čistiť od strechy vozidla (najčistejšia plocha). V dostatočnom množstve nastriekajte prípravok na plochu. Veľkosť čistenej plochy by mala byť len taká, aby ste ju stihli zotrieť a vyleštiť do sucha ešte skôr, ako sama prirodzene uschne. Zvyčajne polovica strechy alebo kapoty motora je ideálna veľkosť plochy.
 3. Jemných pritlačením zotrite plochu jedným priamočiarym ťahom zprava doľava alebo opačne. Nie je treba veľmi pritláčať, postačí ľahká ruka. Zotieranie krúživým pohybom je kontraproduktívne, lebo takto vraciate nečistotu na povrch, ktorý ste pre sekundou zbavili nečistôt.
 4. Po zotrení nečistôt použite čistú suchú utierku a doleštite povrch do briliantového lesku.

 

Rozdelenia plochy auta na menšie časti

Tu je návod na to, ako si efektívne rozdeliť auto na časti, aby bolo čistenie bez vody čo najľahšie. Začíname od vrchu čiže od strechy a postupujeme nasledovne:

 1. Strecha
 2. Bočné sklá
 3. Horizontálne panely ako kapota motora alebo veko kufra
 4. Vertikálne panely, ale iba ich horné časti, ktoré sú zvyčajne oveľa čistejšie ako spodné časti napr. horné časti dverí pod sklom.
 5. Predný nárazník a maska
 6. Zadný nárazník a zadné vertikálne panely
 7. Spodné časti vertikálnych panelov napr. spodná polovica dverí až k podbehom. Toto sú najviac znečistené časti preto si ich necháme až na koniec. Dáme pozor na úroveň znečistenia utierky. Na tieto časti použite viacero utierok, lebo sa znečistia oveľa skôr ako na vrchných paneloch vozidla.
 8. A nakoniec kolesá. Pozor, nepoužívajte rovnakú utierku na čistenie laku, ktorou ste čistili kolesá. Na diskoch je usadený brzdový prach a nechceme riskovať prenesenie prachu na lak. Na čistenie diskov si vyčleňte utierky, ktoré budete používať vždy iba na disky.

 

 

Hmotnosť 0.561 kg