Quixx odstraňovač škrabancov 2x25g + zdarma e-book Renovácia laku od A po Z

198 hodnotení
 
Akcia Zväčšiť
 

2-krokový odstraňovač škrabancov
Odstraňuje jemné a stredne hlboké škrabance z laku

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €15,90
Ušetríte €5,50 (–35 %)
Cena €8,67 bez DPH
€10,40    
Kód tovaru 0001
Značka QUIXX
Kategória LAK
 

 

Škarbancom na laku áut sa asi ťažko vyhnete. Quixx Scratch Remover:
● odstraňuje jemné a stredne hlboké škrabance rýchlo a spoľahlivo
● vhodný na bežné aj metalické farby
● použitie na autá, motorky, karavany a lode
● vyvinutý špičkovou nemeckou firmou

QUIXX je certifikovaný nemeckým ústavom TÜV a DEKRA
QUIXX je celosvetovo prvý výrobok na odstraňovanie škrabancov z laku, ktorého efektívnosť bola uznaná prestížnym nemeckým skúšobným inštitútom TÜV. Výrobok je taktiež prvým svojho druhu v oblasti starostlivosti o vozidlo, ktorý získal certifikát agentúry TÜV. Toto vyznamenanie bolo udelené výrobku QUIXX SCRATCH REMOVER ako výsledok úspešného splnenia striktných testovacích procedúr a noriem inšpekčného programu agentúry TÜV.

Nemecký testovací inštitút DEKRA udelil výrobku Quixx pečať Dekra a po absolvovaní testov získal výrobok Quixx Scratch Remover (Quixx odstraňovač škrabancov) status "veľmi dobrý".

Použitie:
Krok 1: Naneste QUIXX POLISH (tuba č. 1) na poškriabanú plochu. Následne použite priloženú handričku a  krúživým pohybom a pritlačením vtierajte pastu na poškodené plochu po dobu 1 - 2 minút. Zvyšky odstráňte vlhkou tkaninou.
Krok 2: Naneste QUIXX FINISH (tuba č. 2) a leštite ošetrovanú plochu do vysokého finálneho lesku.

Pri hlbokých škrabancoch použite najskôr navlhčený špeciálny brúsny papier (hrubosť 2500) priložený v sade QUIXX SCRATCH REMOVER. Dajte pozor, aby ste neodhalili základnú farbu a potom pokračujte krokom 1 a 2. Nebrúste dlhšie ako 10 sekúd, aby nedošlo ku trvalému poškodeniu laku. Odporúčame len skúseným užívateľom.

Pri veľmi hlbokých škrabancoch použite Quixx Repair Pen - pero na opravu laku a špeciálnu korekčnú farbu podľa kódu farby auta.

Prečítajte si dôležité upozornenie! Niektoré škrabance môžu byť príliš hlboké na to, aby sa dali odstrániť iba použitím výrobkov Quixx a treba použiť aj špeciálnu korekčnú farbu podľa kódu farby auta. Informujte sa u predajcu vozidiel. V prípade, že pri príliš hlbokých škrabancoch nepoužijete korekčné farby, výrobky Quixx zjemnia vzhľad škrabanca, ale úplne ho neodstránia.  Určenie typu poškodenia zistíte podľa tabuľky uvedenej nižšie.

technológia tvárnej deformácie

 Urcenie hlbky skrabanca

 

Hmotnosť 0.09 kg