Quixx odstraňovač škrabancov 2x25g + zdarma e-book Renovácia laku od A po Z

203 hodnotení
 
Akcia Zväčšiť
 

Na odstránenie jemných a stred hlbokých škrabancov.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €14,50
Ušetríte €5,10 (–35 %)
Cena €7,83 bez DPH
€9,40    
Kód tovaru 0001
Značka QUIXX
Kategória LAK
 

V tomto videu sú prezentované produkty Pasta na škrabance Quixx paint scratch remover a pero na opravu laku Quixx paint repair pen.

 

Pasta na škrabance Quixx Scratch Remover:

  • odstraňuje jemné a stredne hlboké škrabance rýchlo a spoľahlivo
  • vhodný na bežné aj metalické farby
  • použitie na autá, motorky, karavany a lode
  • vyvinutá v Nemecku

Pasta na škrabance QUIXX je z kategórie „urob si sám“. Ponúkame ich našim zákazníkom ako najmenej náročný spôsob opravy laku, ktorý zvládne aj menej zručný laik a človek, ktorý nemá k dispozícii špeciálne náradie na profesionálnu opravu laku.

Pasta na škrabance QUIXX Scratch Remover  je certifikovaná nemeckým ústavom TÜV a DEKRA

Efektívnosť produktu bola uznaná nemeckým inštitútom TUV a DEKRA na základe splnenia prísnych testovacích procedúr.

Návod na použitie

  1. Naneste QUIXX POLISH (tuba č. 1) na poškriabanú plochu. Následne použite priloženú handričku a leštite asi 1-2 minúty pod tlakom v pravouhlom smere ku škrabancom. Zvyšky odstráňte vlhkou tkaninou. Ak je škrabanec po finálnom vyleštení stále viditeľný, zopakujte krok 1.
  2. Naneste QUIXX FINISH (tuba č. 2) a leštite ošetrovanú plochu do vysokého finálneho lesku. Hlboké škrabance pred krom 1 predbežne jemne vybrúste na mokro priloženým špeciálnym brúsnym papierom (zrnitosť 3000) a vodou (max. 15 sekúnd). Nebrúste až na základný náter!

 

POZOR: Používajte len podľa návodu! Nie je vhodné na extrémne hlboké škrabance, ktoré môžu prenikať k základnému náteru. Tu je potrebné najprv použiť vhodnú korekčnú farbu podľa kódu farby vášho auta. Ak sú škrabance mierne a lak je odolný voči poškriabaniu (nano-laky), použite iba QUIXX FINISH tuba č. 2.

Upozornenie

Niektoré škrabance môžu byť príliš hlboké na to, aby sa dali odstrániť iba použitím výrobkov Quixx a treba použiť aj špeciálnu korekčnú farbu podľa kódu farby auta. Informujte sa u predajcu vozidiel.

V prípade, že pri príliš hlbokých škrabancoch nepoužijete korekčné farby, pasta na škrabance Quixx Scratch Remover vylepší vzhľad škrabanca, ale úplne ho neodstránia. 

Určenie typu poškodenia laku

Urcenie hlbky skrabanca

 
Hmotnosť 0.09 kg